Scroll Top

O nas

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą fundacji zajmującej się szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy!
Oferujemy szeroki wachlarz usług dla dzieci, przedszkoli, placówek oświaty oraz firm.

Oprócz szkoleń prowadzimy również projekty edukacyjne. “Mały Ratownik” to warsztaty dla dzieci, na których uczymy ich podstawowych technik udzielania pomocy, natomiast “Warsztaty” to program, który pomaga przeciwdziałać uzależnieniom i patologiom społecznym.

Dla firm

Dla firm proponujemy kursy pierwszej pomocy, które pomogą pracownikom opanować podstawowe techniki udzielania pomocy w sytuacjach nagłych. Nasze szkolenia są dostosowane do specyfiki branży i potrzeb pracodawcy.

Dla rodziców

Dla rodziców i opiekunów mamy w ofercie szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, aby pomóc im przygotować się do nagłych sytuacji w życiu codziennym. Na naszych szkoleniach nauczysz się, jak udzielić pomocy swojemu dziecku w przypadku wypadku czy choroby.

Dla pracowników żłobków, przedszkoli oraz rodziców i opiekunów dzieci do lat 3.

Dla pracowników żłobków i przedszkoli oferujemy kursy pierwszej pomocy, aby pomóc wychowawcom i opiekunom w zapewnieniu bezpieczeństwa dzieciom. Na szkoleniach nauczysz się, jak udzielać pomocy dzieciom w przypadku urazu czy nagłej choroby.

Dla dzieci i młodzieży

Dla dzieci i młodzieży mamy w ofercie szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, które pomogą im przygotować się do sytuacji nagłych. Na naszych szkoleniach dzieci zdobędą wiedzę na temat udzielania pomocy i będą wiedziały, co robić w razie wypadku czy nagłej choroby.

Zaufaj naszej fundacji i zwiększ swoją wiedzę na temat pierwszej pomocy.
Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.